На Одещині випробовують крилаті ракети "Нептун": Здатні вражати різні кораблі

За умови серійного виробництва "Нептун" може стати вагомою зброєю стримування

На Одещині відбуваються випробування комплексу крилатих ракет наземного базування "Нептун", які здатні вражати різні кораблі. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

"17 червня на Одещині успішно й результативно тривають державні випробування вітчизняного ракетного комплексу Р-360 "Нептун". Пуски здійснюються на полігоні Збройних Сил України "Алібей"… Цього разу була стрільба з бойовою частиною", - повідомили у пресслужбі. 

Зазначається, що РК-360 МЦ "Нептун" розробили для того, аби протидіяти російській агресії в акваторії Чорного та Азовського морів.

Комплекс крилатих ракет наземного базування "Нептун" призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрасних цілей, у простих і складних метеорологічних умовах у будь-який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

У Генштабі ЗСУ додали, що за умови серійного виробництва "Нептун" може стати вагомою зброєю стримування, оскільки здатен знищувати корабельні і наземні цілі, керований і практично непомітний для ворожих радарів.

Новини за темою: Українські ВМС випробували новий артилерійський катер

Раніше Державне підприємство "Укроборонсервіс", що входить до складу ДК "Укроборонпром", презентувало комплекс радіотехнічної розвідки "Кольчуга-КЕ", що був відновлений підприємством після тривалого простою.

Loading...