На Одещині в редакцію видання кинули "коктейль Молотова"

Редакція видання "Альтернатива.орг" після пожежі НСЖУ

У результаті в приміщенні спалахнула пожежа, яка пошкодила меблі та підлогу

У ніч на 21 жовтня в селищі Овідіополь Одеської області кинули "коктейль Молотова" у редакцію видання "Альтернатива.орг". Про це повідомляє Національна спілка журналістів України.

За словами головного редактора Романа Варшанідзе, двоє невстановлених осіб розбили вікно та кинули пляшку із запалювальною сумішшю у вікно редакції. У результаті у приміщені спалахнула пожежа. Зокрема, обгоріли меблі та підлога, однак редакція та техніка вціліли. 

"Б’ють нас, тепер підпалюють. Зрозуміло, що ми нікому не подобаємося... Мабуть, такою є журналістська доля – нікому не подобатися", - зазначив журналіст. 

Зауважимо, це вже другий напад, скоєний проти місцевого медіа за останні сім днів. Перед цим, 17 жовтня, троє чоловіків побили Романа Варшанідзе під час зйомок. 

Новини за темою: На столичному Печерську чоловік облаяв журналістів та погрожував їм ножем

У зв'язку з цим Національна спілка журналістів України виступила із засудженням нападу на журналіста, та висловила протест проти брутального залякування медіа, яким є підпал редакції. Крім цього, у НСЖУ закликали правоохоронців до оперативного розслідування злочинів.

Нагадаємо, нещодавно у Києві під час зйомок сюжету про можливі махінації колишньої заступниці міністра інформаційної політики один із працівників поліції напав на журналіста "Великого Києва". Loading...