На Одещині спіймали співробітницю банку, яка привласнила 2,5 млн гривень з рахунків іноземців

Жертвами зловмисниці ставали іноземці, які давно не здійснювали ніяких операцій із рахунками

Українські гривні. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

В Одеській області правоохоронці спіймали співробітницю банку, яка зловживаючи службовим становищем, заволоділа 2,5 млн гривень із рахунків іноземних клієнтів. Про це повідомляє пресслужба Кіберполіції. 

Згідно з повідомленням, 27-річна місцева мешканка, яка працювала в одному із банків,  за допомогою спеціалізованих програмних комплексів отримувала інформацію відносно іноземних клієнтів. 

Як зазначається, доступ до даних комплексів здійснювався шляхом застосування електронного ключа-пароля. Надалі від імені клієнтів жінка створювала заяви на видачу готівки. Дані заяви вона долучала до касових документів дня, а інформацію про здійсненні операції вносила до спеціалізованого програмного комплексу банку, чим безпідставно було сформовано касову документацію.

Потім відраховані за підробленими заявами гроші не передавалися до сховища цінностей, а їх привласнювала працівниця банку. За увесь час жінці вдалося привласнити майже 2,5 млн гривень.  

Наразі зловмисниці оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп'ютерах, автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) та ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у Запоріжжі суд оштрафував на 15 тис. грн чоловіка, який вкрав і продав обліковий запис в популярній грі "World of Tanks"

Loading...