На низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів, - КВУ

Фото з відкритих джерел

Зокрема, у чергах не дотримуються дистанції, а деякі члени комісії не надягають маски

Спостерігачі КВУ повідомляють, що на низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів. Про це йдеться на сторінці у Facebook організації.

Зокрема, у Луцьку на кількох виборчих дільницях відсутні захисні екрани біля столів членів комісії. Подібні випадки спостерігачі КВУ фіксують і в інших областях.

У Вінниці головний лікар Вінницького обласного госпіталю ветеранів війни дав вказівку не допускати спостерігача КВУ в приміщення однієї із дільниць, мотивуючи це тим, що в нього не має ПЛР-тесту.

Також спостерігачі КВУ повідомляють про черги на дільницях. Зокрема, у Львові на кількох дільницях не всюди дотримують розмітки щодо соціальної дистанції, а деякі члени комісії не надягають маски, рукавички або носять їх неправильно; вимірювання температури відбувається хаотично, на вході в школу лише один антисептик, не дотримується соціальна дистанція.

Новини за темою: На виході з виборчих дільниць проводять "всеукраїнське опитування Зеленського". Фото

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочинають свою роботу з 8:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

Інструкцію про те, як проголосувати і не помилитися, читайте ТУТ. Які повноваження отримає новообрана влада - ТУТ. Ну а про те, чому це дуже і дуже важливо, - ТУТ.

Також телеканал ZIK вестиме онлайн-трансляцію голосування. За всіма важливими новинами з регіонів і столиці можна стежити просто ТУТ.

Loading...