На Львівщині священник оголосив голодування: Вимагає ремонту дороги

Голодування підтримали ще декілька місцевих мешканців

Дорога Мшанець-Стрілки Фото організаторів протесту

У Старосамбірському районі Львівської області священник та ще троє селян оголосили голодування з вимогою відремонтувати 17 км місцевої дороги. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Зазначається, що дорога Мшанець-Стрілки з’єднує 11 сіл. На знак протесту щодо бездіяльності влади мешканці вчора, 13 липня, заблокували трасу Львів-Ужгород, але відповіді на обурення не отримали. "Жодної реакції від влади. Учора акція відбувалася цілий день від 9:00 до 18:00 – реакції нуль. Ніхто до нас не виїхав, ніхто навіть не дзвонив", – розповів місцевий священник.

Загалом, четверо жителів почали голодувати. Після попередніх акцій протесту влада обіцяла полагодити частину цієї дороги 4,25 км, яка в найгіршому стані, та виділити кошти на решту 13 км. Проте, було виділено лише 2 млн грн, яких вистачить на ремонт лише 600-700 м дороги.

Селяни говорять, що не планують припиняти блокування траси, поки влада не відреагує на їхні вимоги.

Новини за темою: Зеленський дозволив ОДА залучати кредитні кошти на ремонт доріг

Раніше повідомлялося, що на проєкт "Велике будівництво", який призначено і для ремонту доріг, вже витратили понад 5,5 млрд грн. Відомо, що облдержадміністрації отримали 10 млрд грн на проведення робіт.

Loading...