На Луганщині знову горять ліси: Жителів кількох сіл евакуюють

Гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру

У кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів двох сіл евакуюють. Про це повідомила пресслужба ДСНС України.

Зазначається, що вогонь поширюється у зв'язку з сильними поривами вітру, швидкість якого становить понад 20 м/с. Зокрема, через шквалистий вітер лісова пожежа розповсюдилась на територію с. Муратове Новоайдарського району. Жителів цього населеного пункту, а також с. Капітанова евакуюють. Інформації про жертв та постраждалих немає.

Також лісовий масив на загальній площі близько 10 га горить у районі с. Малинове, с. Піщане та с. Артема Станично-Луганського району. Вогонь може розповсюдитися на с. Артема, а також на населений пункт Нижньотепле, тому проводиться евакуація жителів. За попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає.

Водночас триває пожежа лісового масиву на площі близько 8 га між с. Половинкине та с. Байдівка Старобільського району. Попередньо жертв та постраждалих немає, але існує загроза розповсюдження пожежі на зазначені населенні пункти.

Наразі відомо, що до гасіння пожеж залучили 192 людей та 44 од. техніки. З них від ДСНС – 107 рятувальників та 22 од. техніки. Кількість пошкоджених будівель та споруд від вогню уточнюється.

Новини за темою: У Харкові під час пожежі у житловому будинку загинули дві людини

Нагадаємо, нещодавно на Луганщині спалахнула пожежа в лісовому масиві, розташованому поблизу села Нижньотепле. Тоді рятувальники локалізували вогонь і продовжили гасити окремі осередки тління чагарників та лісової підстилки.

Loading...