На Луганщині прикордонники затримали авто із понад 2 тис. книг, де були твори про "подвиги" російських силовиків

Вантаж планували доставити до Києва

У Луганській області співробітники прикордонної служби затримали вантажний мікроавтобус, у якому під час перевірки виявили понад 2,3 тис. книг російського виробництва, зокрема серед друкованої продукції були і видання, що описують "подвиги" російських силовиків. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Згідно з повідомленням, фургон рухався польовою дорогою біля прикордонного села Лантратівка. У транспортному засобі 57-річний водій разом із 48-річним пасажиром везли майже 60 картонних коробок з понад 2,3 тис. книг.

Як зазначається, під час попереднього огляду було виявлено, що уся друкована продукція російського виробництва. Серед книг є як світові бестселери, так і продукція російських авторів, яка показує "подвиги" російських силовиків, висвітлює події радянської епохи. Наразі експерти встановлюють, чи є в цих книгах антиукраїнські твори або ті, що містять радянську пропаганду.

Окрім цього, оперативники встановили, що водій повинен був доставити друкований товар у Київ. Свої логістичні послуги чоловік оцінив у 20 тис. гривень. Наразі водія притягнули до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму і разом із пасажиром та вантажем передали представникам відповідних правоохоронних структур для проведення необхідних експертиз та кваліфікації діяння.

Нагадаємо, нещодавно слідчі Державного бюро розслідувань затримали інспектора прикордонної служби під час одержання хабара за сприяння в незаконному переміщенні 10 тис. захисних масок.Loading...