Новини » Події Читать эту новость на русском

На Луганщині ДБР провело обшуки в посадовців ДСНС через імовірну причетність до виникнення пожеж

Посадовців регіонального управління ДСНС підозрюють в розкраданні палива

На Луганщині слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки та допити посадовців Державної служби з надзвичайних ситуацій у справі про масштабні пожежі на території регіону в вересні та жовтні поточного року. Про це повідомила пресслужба ДБР.

Зазначається, що правоохоронці встановили нові причини, які могли призвести до надзвичайної ситуації на території області. Зокрема, йдеться про розкрадання палива під керівництвом ГУ ДСНС у Луганській області. Для цього майже в кожному структурному підрозділі за вказівки керівництва були придбані прилади для корекції одометрів автомобілів. За їх допомогою проводились маніпуляції з пробігом спецтехніки, внаслідок чого реальний пробіг автомобілів завищувався, а паливо розкрадалося.

Новини за темою: В Одесі затримали пожежника, який підпалював елітні автомобілі на замовлення

Таким чином в управлінні ДСНС не було сформовано належний резерв палива, а спеціалізована техніка для гасіння пожеж під час виникнення масових пожеж на території області не змогла вчасно виїхати на місця подій. Як повідомляють у ДБР, такі корупційні дії призвели до загибелі людей, знищення споруд, будинків та лісових масивів.

Крім того, під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили ймовірні знаряддя злочину, а також документи та інші предмети, які мають доказове значення для кримінального провадження. Наразі слідство вивчає обставини організації та діяльності Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також координації дій сил, залучених до гасіння пожеж.

Відомо, що досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за фактом службової недбалості, що призвела до тяжких наслідків.

Новини за темою: СБУ і ДБР прийшли з обшуками у приміщення Державної митної служби

Раніше повідомлялося, що Державне бюро розслідувань розпочало слідство за фактами можливої службової недбалості з боку керівництва ГУ ДСНС Луганської області, яка призвела до тяжких наслідків від пожеж у регіоні. Тоді правоохоронці розпочали слідство за статтею про неналежне виконання обов'язків.

Loading...