На Київщині викрили групу міжнародного наркосиндикату "Хімпром"

Попередня вартість вилучених наркотиків становить понад 30 мільйонів гривень

Служба безпеки України викрили та блокувала діяльність "підрозділу" міжнародного наркосиндикату відомого як "Хімпром". Про це повідомила пресслужба СБУ.

У відомстві розповіли, що у 2019 році СБУ викрила більшості структур та нарколабораторій "Хімпрому", у зв’язку з чим організатори вирішили "відокремити підрозділи", що залишились. 

Так, слідчі виявили у Києві та області лабораторію "Хімпрому" з виготовлення психотропної речовини PVP, склади зберігання готової продукції, а також кол-центри, які приймали та обробляли замовлення з продажу психотропних речовин. За попередніми оцінками, співробітники СБ України вилучили з незаконного обігу понад 50 кг психотропної речовини PVP, майже 10 кг психотропу амфетамін, понад 500 літрів прекурсорів та обладнання для виготовлення наркотиків. 

Попередня вартість вилучених наркотиків становить понад 30 мільйонів гривень.

Разом з тим було знайдено 5 одиниць вогнепальної зброї, понад 150 набоїв до них, 9 підроблених водійських посвідчень, а також документальні матеріали, що свідчать про причетність одного з організаторів вказаної протиправної діяльності до кадрового складу так званої "МГБ ДНР".

Наразі двох учасників синдикату "Хімпром" затримано. Тривають слідчі дії щодо понад 100 осіб – операторів кол-центрів.

Новини за темою: У Львові жінка у стані наркотичного сп'яніння забарикадувалася в аптеці і погрожувала завдати собі шкоди

Нагадаємо, нещодавно у селищі Кушугум Запорізької області викрили та припинили діяльність нарколабораторії, де виготовляли амфетамін та метамфетамінLoading...