Новини » Події Читать эту новость на русском

На Київщині ТЕС спалювала радіоактивну деревину із Чорнобильської зони

Одне з товариств Іванківського району закуповувало радіоактивний ліс, який перевищував норму із забруднення

На Київщині ТЕС опалювала будинки радіоактивною деревиною Національна поліція Києва

У Київській області одне з товариств Іванківського району закуповувало радіоактивний ліс із Чорнобильської зони та використовувало його як паливо на теплоелектростанції. Про це йдеться на сайті ГУ Нацполіції Київської області.

Зазначається, що деревина із Чорнобильської зони перевищує встановлені норми на предмет забруднення радіонуклідами.

Працівники слідчого управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 241 ("Забруднення атмосферного повітря") Кримінального кодексу України.

На Київщині ТЕС опалювала будинки радіоактивною деревиною Національна поліція Києва

За попередньою інформацією, в діях посадових осіб Іванківської теплоелектростанції можливі порушення нормативно-правових актів, низки законів, таких, як "Про відходи", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про охорону довкілля".

У межах кримінального провадження слідчі поліції спільно з представниками інших відомств провели огляд місця події, під час якого було вилучено зразки сировини, промислових відходів та ґрунту.

Нагадаємо, екологи повідомляли, що небезпека лісових пожеж у Чорнобильській зоні полягає у тому, що радіоактивні елементи, які містяться у лісовій підстилці, підіймаються в атмосферу і далі розносяться куди завгодно.Loading...