Новини » Події Читать эту новость на русском

На кордоні затримали росіянина, якого переслідують на батьківщині через підтримку "Азова"

На батьківщині чоловікові загрожувало ув’язнення

На Луганщині за незаконний перетин кордону затримали росіянина. Про це повідомляє ДПСУ.

Як зазначається, чоловіка зупинили напередодні біля населеного пункту "Діброва". З собою він мав армійський рюкзак укомплектований набором для виживання, мобільний телефон та кілька тисяч російських рублів.

За словами затриманого, усі необхідні для цієї подорожі речі він придбав у спеціалізованому магазині.

Порушник розповів, що він родом із Казані та що з 2008 року очолював філіал організації, діяльність якої спрямована на зміну чинної влади у Російській Федерації. З 2016 році активно підтримував у соцмережах і матеріально український полк "Азов". Через політичні погляди його неодноразово засуджували та погрожували, тож побоюючись за своє життя та здоров’я, він вирішив втекти з країни.

Затриманого росіянина доставили до прикордонного підрозділу. Там з’ясовують обставини незаконного перетину кордону. Під час складання справи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) чоловік звернувся із заявою, адресованою компетентним органам, про визнання його біженцем на території України або особою, яка потребує додаткового захисту.

Зараз триває правова оцінка дій іноземця.

Новини за темою: Україна стає притулком для бойовиків "Ісламської держави"?

Як повідомлялося раніше, російський публіцист, в’язень Кремля Стомахін просив політичного притулку в Україні. Звідси він має намір продовжувати політичну боротьбу.Loading...