live
Новини » Події Читать эту новость на русском

На кордоні з Росією виявили двох порушників карантину

Співробітники Держприкордонслужби на кордоні

Державна прикордонна служба

Чоловіки кілька днів тому тільки повернулися з-за кордону

У пунктах пропуску "Юнаківка" та "Плетенівка", які знаходяться на кордоні з Російською Федерацією, українські прикордонник затримали двох порушників карантину, які днями повернулися з-за кордону. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Згідно з повідомленням, двоє громадян України 1982 та 1964 років народження, які днями повернулися з-за кордону, вчора, 30 березня, знову намагалися перетнути адмінмежу.

"Зробили вони це всупереч взятим зобов'язанням, адже в'їжджаючи в Україну власноруч підписали згоди щодо обов'язкової самоізоляції. Порушники карантину знехтували своїми обіцянками та рушили на виїзд з країни, наражаючи на небезпеку себе та людей навколо", - зазначили у відомстві.

Зазначається, що правоохоронці склали на порушників адміністративні матеріали згідно ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Подальшу долю громадян вирішить суд.

Нагадаємо, з 12 березня в Україні почали впроваджувати заходи, направлені на протидію поширенню коронавірусу. Кабінет міністрів постановив закрити усі розважальні заклади, кінотеатри, скасувати концерти, спортивні змагання та інші заходи, де збирається більше 200 осіб. Одночасно у столиці ввели заборону на зібрання понад 60 осіб. Роботодавцям радили перевести працівників на дистанційний режим роботи.

З 18 березня ввели нові, більш жорсткі, обмеження — постановили закрити всі магазини та інші соціальні заклади, крім продуктових магазинів, аптек, банків тощо. У тому числі тимчасово припинили роботу метрополітену в Києві, Дніпрі та Харкові. А за порушення встановлених обмежень ввели покарання.

На позачерговому засіданні 17 березня Верховна Рада ухвалила декілька законів, які частково регулюють правила життя в умовах карантину. Передбачили нардепи і штрафи за порушення норм: від 17 тис. до 32 тис. грн — за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм; від 17 тис. до 51 тис. грн чи обмеження волі до 3 років або арешт на 6 місяців за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням.

Loading...