live

Підозра на коронавірус: На кордоні у Закарпатській області групу туристів відправили на обстеження

Анадолу

Захворювань у туристів не знайдено, відтак їх скоро відпустять з подальшими інструкціями

На пункті пропуску "Тиса" на кордоні України в Закарпатській області групу туристів з 25 осіб відправили на обстеження в зв'язку з підозрою на коронавірус. Про це повідомила завідувачка відділом Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик, передає РБК-Україна.

За її словами, 25 лютого близько 19:00 на пункті пропуску в одного з пасажирів, який був у складі групи, виявили підвищену температуру.

Повідомляється, що туристи близько тижня перебували в Європі, відвідуючи карнавали у Франції та на півночі Італії.

"Вчора близько 19 години на наземному пункті перетину кордону Чоп була виявлена особа з підвищеною температурою. Вона подорожувала у складі туристичної групи з 25 осіб разом із водієм. На КПП прибула бригада екстреного реагування. У зв'язку з тим, що ці особи перебували в Європі близько тижня - вони відвідували місця скупчення людей, карнавали у Франції, північних містах Італії, було прийнято рішення про тимчасову ізоляцію", - повідомила Тимчик.

Вона зазначила, що туристів відправили на обстеження в лікарню. Жодних ознак вірусної інфекції у них не було виявлено.

"На сьогодні температури ні в кого немає. Коронавіруса ніякого немає, вони будуть відпущені з подальшими інструкціями. Протягом 2-х годин буде організовано їх від'їзд", - додав керівник обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

Раніше повідомлялося, що заступника міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка призначено головним санітарно-епідеміологічним лікарем.

Loading...