live

На Кіровоградщині викрили розтрату держкоштів "Укрзалізниці" на 600 тисяч

Будівля Знам'янського вагонного депо пресслужба СБУ

Керівник підприємства завищував вартість витратних матеріалів

У Кіровоградській області Служба безпеки України викрила схему розкрадання державних коштів, які були виділенні на потреби стурктурних підрозділів філії "Одеська залізниця". Про це повідомляє пресслужба СБУ.
 
Як зазначається, керівник підрядного підприємства навмисне завищував вартість витратних матеріалів під час укладання договору щодо переоснащення будівлі Знам'янського вагонного депо. Зокрема, він вносив до актів виконаних робіт неправдиві відомості, Крім цього, сума відповідних державних витрат була погоджена з посадовцями структурних підрозділів регіональної філії.
 
У результаті чого незаконне підвищення цін авдало Укрзалізниці збитків приблизно на 600 тисяч гривень.
 
Наразі директору підрядного підприємства повідомили про підозру за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна у великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення).
 
Також підозру оголосили головному інженеру служби вагонного господарства депо за частиною 2 статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
 
Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України викрила компанію "Київметробуд" на незаконному заволодінні 1,7 млрд грн бюджетних коштів. У результаті чого суд наклав арешт на рахунки кількох підприємств.
Loading...