На Кіровоградщині спостерігачі та члени комісії подали зустрічні заяви до поліції

Вибори. EPA-EFE

Спостерігачі й члени ДВК звинувачують одне одного в перешкоджанні роботі

У Кропивницькому районі Кіровоградської області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА подали заяву на членів ДВК за перешкоджання зйомці під час виборів, а у відповідь отримали заяву щодо перешкоджання роботі комісії. Про це повідомила пресслужба ОПОРИ.

Зазначається, що на дільниці № 350271, яка розташована в селі Українка Кропивницького району, члени ДВК перешкоджали роботі спостерігачів. У представників мережі виникла підозра, що члени ДВК заповнювали протоколи підсумкового засідання, але на прохання показати, що вони пишуть, члени комісії почали погрожувати спостерігачам та намагались заборонити відеозйомку. За даними фактами спостерігачі написали заяву в правоохоронні органи.

У свою чергу, члени ДВК звернулися до правоохоронців із заявою, що спостерігачі заважали роботі дільничної виборчої комісії.

Новини за темою: ЦВК: Явка на місцевих виборах становила орієнтовно 37%

Нагадаємо, станом на 19:00 25 жовтня Національна поліція України відкрила 68 кримінальних проваджень за фактами порушень під час виборів. Найбільше порушень правоохоронці зафіксували в Києві.Loading...