live

На Херсонщині поліцейські склали протокол на 15 приїжджих з Криму, які втекли з обсервації

Нацполіція

Порушники заплатять штрафи від 17 тисяч гривень

Поліцейські склали адмінпротоколи на 15 приїжджих з Криму, які втекли з пункту обсервації. Про це повідомляє пресслужба Херсонської поліції. 

Зазначається, що у Каланчацькому районі Херсонської області поліцейські склали адміністративні протоколи на 15 осіб, які самовільно залишили центр обсервації. Там вони мали перебувати після повернення з Криму.

За порушення правил обсервації громадяни мають сплатити штраф від 17 000 гривень. За інформацією представників поліції, через пункт в’їзду-виїзду "Каланчак" з тимчасово окупованої території АР Крим на Херсонщину прибули 20 осіб, їх усіх помістили у центр обсервації. Після проведення медичного обстеження 17 осіб, серед яких двоє дітей, категорично відмовилися проходити обов’язкову обсервацію та самовільно залишили центр.

Вони пояснили, що повернуться до себе додому і вже там будуть дотримуватися самоізоляції. Стосовно 15 порушників режиму обсервації працівники поліції склали адміністративні протоколи за ст.44-3 "Порушення правил щодо карантину людей" КУпАП. Всім їм загрожує штраф від 17 тисяч гривень.

Повідомляється, що більшість втікачів із Західної України та з Дніпропетровської області. Усі вони поїхали до себе додому. Каланчацькі поліцейські передали інформацію про порушників до відділів поліції за місцем проживання вказаних громадян для подальшого контролю за виконання ними умов самоізоляції.

Нагадаємо, напередодні в Україні запрацював додаток для контролю обсервації та самоізоляції. Більш детально про його роботу читайте за посиланням.

Loading...