На Херсонщині внаслідок негоди затопило село

Рівень води на вулицях населеного пункту сягнув близько 30 см

На Херсонщині, в Генічеському районі внаслідок негоди, яка вирувала напередодні сталося підтоплення будинків жителів села Сокологірне. Про це повідомляє пресслужба національної поліції.

Наразі на місці чергують працівники районного відділу поліції. За вказівкою керівництва обласного главку поліції їм на допомогу виїхали колеги з сусідніх районів та бійці роти поліції особливого призначення.

За словами начальника поліції Херсонщини Дениса Захарченка, внаслідок сильного дощу рівень води на вулицях населеного пункту сягнув близько 30 см. Вода пішла на подвір’я домоволодінь місцевих мешканців і підтопила кілька десятків будинків, в яких проживають більше ніж 150 селян.

Зазначається, що невідкладно була створена комісія по ліквідації надзвичайних ситуацій Генічеської райдержадміністрації, до складу якої увійшли керівник районної поліції та його заступники. На місці відучора працюють 3 автопатрулі районної поліції. Правоохоронці забезпечують охорону публічного порядку, допомагають працівникам служби з надзвичайних ситуацій у викачуванні води, спостерігають за домоволодіннями для недопущення фактів мародерства, а також допомагають постраждалим перевозити речі.

За вказівкою керівництва обласного главку поліції на допомогу місцевим правоохоронцям направлені бійці роти поліції особливого призначення та працівники сусідніх підрозділів.

Новини за темою: Сильні зливи і підйом рівня води: Синоптики оголосили штормове попередження на заході

Раніше повідомлялося, що у Запорізькій області через сильну зливу, яка пройшла у понеділок рано-вранці, затопило курортне місто Бердянськ та селище Кирилівка.

Loading...