На Харківщині викрили підпільне виробництво тестів на коронавірус

Правоохоронці вилучили готові набори для тестування і сировину на 12 млн грн

У Харківській області викрили цех із виробництва нелегальних наборів для відбору та транспортування біологічного матеріалу для виявлення коронавірусу. Про це повідомила пресслужба ДФС України.

Зазначається, що група харків’ян налагодила виробництво тест-систем, які надалі поставляли до лікарень. У супровідних документах зловмисники зазначали легальні місця виготовлення тестів.

Правоохоронці провели обшук за місцем незаконного виготовлення та зберігання продукції, в результаті чого виявили та вилучили 200 тис. готових наборів для тестування, а також сировину для виробництва близько 400 тис. тестів на суму близько 12 млн грн.

Як повідомили у ДФС, наразі тривають слідчі дії. Правоохоронці вживають заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до організації незаконного бізнесу.

Новини за темою: Україна побила антирекорд по смертності від коронавірусу за добу

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що до 15 вересня в країні планують проводити 30 тис. ПЛР-тестів на добу. За словами урядовця, в Україні реально проводити таку кількість тестувань на COVID-19.

Loading...