Новини » Події Читать эту новость на русском

На Харківщині вчителька вдарила школярку по голові - тепер їй загрожує покарання

У Первомайську вчителька вдарила школярку Фото з відкритих джерел

Вчительці не сподобалося, що дівчинка займалася під час уроку сторонніми справами

У Первомайському ліцеї № 7 Харківської області вчителька на уроці історії вдарила по голові школярку. У результаті інформацію передали до правоохоронних органів, де жінці буде обрано покарання. Про це повідомляє пресслужба поліції. 

Як зазначається, інцидент трапився 10 вересня на уроці історії у 5-А класі. Одна з учениць під час уроку переглядала сторінки книги, що не сподобалось вчителю. Однак, замість зауваження, жінка підійшла до дівчинки, відібрала книгу та вдарила нею дитину по голові.

Наступного дня мати постраждалої написала заяву до місцевого відділку поліції, після чого матеріали передали до районної поліції. 

Для з'ясування усіх обставин правоохоронці опитали вчителя історії та однокласників дівчинки, у результаті чого слова постраждалої підтвердилися. 

Новини за темою: Булінг у школі: Як захистити дитину від знущань

Станом на 21 вересня інформація про подію внесена до Єдиного обліку. У поліції зазначили, що відносно вчительки буде складено протокол за ст. 173-4 (булінг учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Після чого матеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення.

Нагадаємо, нещодавно в передмісті Одеси матір потерпілого восьмирічного хлопчика заявила про те, що вчителька приватної школи напала на хлопчика біля закладу і завдала декілька сильних ударів.

Loading...