На Харківщині триває гасіння пожеж у двох районах

Вогонь у населених пунктах ліквідовано, але ліси продовжують горіти

Пожежа в Харківській області ДСНС у Харківській області


На Харківщині станом на ранок 3 вересня триває гасіння осередку лісової пожежі у Дворічанському та Чугуївському районах. Про це повідомила пресслужба ДСНС України.

Зазначається, що станом на 7 годину осередки пожежі в населених пунктах Гороб’ївка та Гряниківка ліквідовано, але продовжується гасіння осередку лісової пожежі на площі близько 100 га. До ліквідації пожеж залучено 395 осіб та 61 одиниця техніки. З них від ДСНС залучили 215 рятувальників, 49 одиниць техніки, в тому числі 2 пожежних літаки та 1 вертоліт.

Водночас на території Новомосковського лісництва у Чугуївському районі станом на 7 годину відкритого вогню не спостерігалося, лише проводилося догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини.

Новини за темою: На Луганщині під час пожеж загинула людина, ще двоє госпіталізовані

Нагадаємо, 2 вересня у Дворічанському районі Харківської області спалахнула масштабна пожежа хвойного лісу, що перекинулася на житловий сектор. 

Згодом внаслідок масштабної пожежі в Харківській області було повністю зруйновано населений пункт. На щастя, жертв через інцидент у регіоні немає, людей евакуюють, а кількість постраждалих з'ясовується.

Loading...