На Харківщині пасажири без масок затримали потяг на годину

Фото з відкритих джерел

Електричка простояла на одній зі станцій 51 хвилину

Через пасажирів-порушників маскового режиму на Харківщині майже на годину затримався в дорозі приміський поїзд. Про це йдеться на сайті "Укрзалізниці".

"8 липня приміський поїзд №6015 Козача Лопань – Харків прибув на кінцеву станцію із затримкою у 49 хвилин. Причиною цього стало порушення пасажирами карантинних вимог, а саме – перебування у вагоні електропоїзда без захисних масок", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пасажирів-порушників виявили під час посадки в поїзд на станції "Дергачі". На зауваження та роз’яснення залізничників пасажири не реагували, як і на нагадування по гучномовцю про необхідність користуватися захисними масками. Провідники викликали на місце поліцію.

Правоохоронці провели роз’яснювальну роботу серед порушників, але через це постраждали інші пасажири, оскільки потяг простояв на станції "Дергачі" 51 хвилину, а на кінцеву станцію "Харків-Пасажирський" прибув із затримкою у 49 хвилин.

"Укрзалізниця" нагадала, що наразі Харківщина входить до переліку областей, які не відповідають всім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів щодо коронавірусу, і закликала пасажирів дотримуватися карантину.

Новини за темою: У Києві водій тролейбуса побила пасажира через зауваження про маску

Нагадаємо, житель міста Пімпрі-Чінчвад на заході Індії придбав золоту маску, щоб запобігти зараженню коронавірусом.Loading...