Новини » Події Читать эту новость на русском

На Харківщині й Луганщині розроблять додаткові заходи, щоб ліквідувати пожежі

Облдержадміністрації мають підготувати розрахунки для подолання наслідків пожеж упродовж 1 дня

Пожежа на Луганщині ДСНС

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила Луганській та Харківській ОДА розробити додаткові заходи для протидії пожежам. Про це йдеться на "Урядовому порталі".

Зазначається, що в одноденний термін відомства мають підготувати й подати матеріали-обґрунтування та розрахунки для здійснення заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Загалом, облдержадміністраціям доручили:

  • організувати всебічне забезпечення робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;
  • у разі необхідності забезпечити виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету для надання допомоги та компенсації за втрачене житло;
  • забезпечити цілодобову роботу штабу та координацію заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;
  • організувати заходи щодо забезпечення постраждалих харчовими продуктами, медичними засобами, виділення матеріальної допомоги, компенсації за втрачене житло та майно;
  • провести обстеження будівель, пошкоджених вогнем, та оформити необхідні документи для відшкодування завданих збитків;
  • відпрацювати питання щодо надання допомоги громадянам у відновленні втраченого житла.

Крім того, Мінекономіки спільно з Мінфіном, Мінрегіоном, Мін’юстом та ДСНС мають підготувати та подати Кабінетові Міністрів розпорядження щодо виділення коштів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Новини за темою: "За 15 хвилин згоріло все": Лісові пожежі залишили селян на Харківщині без даху над головою

Нагадаємо, вчора, 3 вересня,  очільник Харківської ОДА Олексій Кучер заявив, що в області оголосили надзвичайну ситуацію регіонального рівня. Також чиновник пояснив, що це сприятиме отриманню виплат від держави для компенсації людям, які внаслідок пожежі втратили житло.

Loading...