Новини » Події Читать эту новость на русском

На кандидата на посаду міського голови Слов'янська Павла Придворова було скоєно замах на вбивство

Ввечері 16 жовтня у дворі будинку №15 по вул. Богомольця скоєно замах на вбивство кандидата на посаду міського голови Слов'янська від "Опозиційної платформи - За життя" Павла Придворова, передає пресслужба політсили.

Близько 18.00, коли Павло Придворов спілкувався з жителями прилеглих будинків, з під'їзду будинку вискочив невідомий, тримаючи в руці ніж, і намагався нанести ним удар кандидату ззаду. Павла Придворова врятувала швидка реакція самих жителів Слов'янська, які зуміли нейтралізувати нападника і затримати його до приїзду поліції. Порушено кримінальну справу за ст. 15, 115 КК України "замах на вбивство".

Донецька регіональна організація "Опозиційної платформи - За життя" звернулася до керівництва Національної поліції, Службі безпеки України, Центральної виборчої комісії з вимогою взяти ситуацію під свій контроль і зробити все від них залежне, щоб напередодні виборів до місцевих рад у Слов'янську не пролилася кров.

"Відмова в реєстрації, відкриття кримінальних справ, погрози кандидату, його близьким і членам команди – це ланки одного ланцюга. І робота на одну мету – не допустити найрейтинговішого кандидата до участі у виборах. Згідно з соціологічними дослідженнями, Павло Придворов є абсолютним лідером передвиборчих перегонів. І тепер його життя перебуває у серйозній небезпеці. Сьогодні сили, зацікавлені в продовженні війни і відсутності стабільності на Донбасі, перейшли Рубікон", – йдеться у заяві Донецької регіональної організації ОПЗЖ.

"Ми вимагаємо від керівництва Національної поліції ретельного і неупередженого розслідування ситуації. Зі свого боку ця ситуація вже взята під контроль кращими юристами нашої партії. Ми офіційно заявляємо: Павло Придворов буде продовжувати участь у виборчій кампанії. Нас не залякати. Перемога буде за нами!" – заявляють у "Опозиційній платформі - За життя".