На Донеччині жорстоко побили ексдепутата райради (фото)

Володимир Грабовенко після нападу СтопКор

У чоловіка діагностували черепно-мозкову травму, перелом руки та ноги

У Донецькій області жорстоко побили колишнього депутата Волноваської районної ради Володимира Грабовенка. Про це повідомив голова відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" міста Святогірськ Володимир Рибалкін.

Як зазначається, напад на політика трапився 30 жовтня у Волновасі. За словами постраждалого, він почув удар цеглою в паркан, вийшов на вулицю та побачив автомобіль темного кольор. Після цього чоловік підійшов до авто подивитися на номери, однак у цю мить на нього напали невідомі з бітами. На крик Грабовенка вибігла його дружина, після чого нападники втекли. 

За попередньою інформацією, у постраждалого діагностували черепно-мозкову травму, перелом руки та ноги.

Так виглядає Україна без майбутнього.
Я його спочатку не впізнав.
Владимир Грабовенко Владимир Грабовенко каже, що пам...

Опубліковано Алексеєм Гавриловим Субота, 31 жовтня 2020 р.

Зауважимо, Володимир Грабовенко з 2015 року обіймав посаду депутата Волноваської райради (голова Лубінець В.). Політик займався контролем правоохоронних органів та викрив знищення лісу промисловими об'ємами. Після цього він склав мандат депутата.

Новини за темою: На Вінниччині двоє чоловіків напали на виборчу комісію

Окрім цього, Грабовенко друкував вдома власну газету "Народовладдя, все про всіх". Остання публікація була "Лубінецька народна республіка". Зазначається, що до нападу чоловіка амагалися залякати, нищили дерева біля дому, анонімно та через п'яниць вкидали у Фейсбук наклепи про те, що він нібито полює на сусідських котів.

Нагадаємо, нещодавно у Сумській області двоє зловмисників напали на кандидата в депутати і його сім'ю: у чоловіка вистрелили із вогнепальної зброї, а його дружину побили. 

Loading...