На донецькій шахті сталася аварія, є загиблий

Фото з відкритих джерел

На шахті в забої лави сталося обвалення порід покрівлі

У Донецькій області на шахті "Центральна" державного об'єднання "Мирноградвугілля" стався обвал на шахті, що призвело до смерті одного з робітників. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України. 

Як зазначається, 7 липня о 21:16 в забої лави пл.h10 сталося обвалення порід покрівлі в 70 м від конвеєрного хідника. Одразу після цього гірничий диспетчер викликав оперативний взвод 10 Воєнізованого гірничо-рятувального загону для визволення робітників. 

За попередньою інформацією, на момент виникнення аварії в шахті перебувало 35 осіб, і ще 9 - на аварійній дільниці. За даними міністерства, робітників оповістили про подію та вивели з небезпечної дільниці.

Новини за темою: В Україні готують пілотний проєкт із закриття шахт

Однак, аварією був захоплений гірничоробітник очисного вибою, Сергієнко Сергій Павлович, 1973 року народження. Через 20 хвилин після інциденту, о 21:35, постраждалого дістали з-під завалів, однак врятувати життя чоловіку медикам не вдалося, гірник загинув. 

За даними міністерства, причини обвалу невідомі. 

Новини за темою: У Кабміні заявили про повне погашення боргів перед шахтарями

Нагадаємо, нещодавно ще один обвал стався на одній із шахт ПАТ "Лисичанськвугілля", унаслідок чого загинув працівник, ще одного з травмами доставили до лікарні.