На Донбасі після початку перемир’я поранили цивільного, який з матір’ю працював на городі, - ОБСЄ

Радіо Свобода

Чоловіка ранило шрапнеллю в ліву руку

У перший день дії "всеосяжного перемир'я" на Донбасі поранення отримав житель Мар'їнки, який спочатку попав під обстріл на власному городі, а потім біля нього вибухнув невідомий предмет. Про пораненого цивільного повідомила Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у своєму звіті.

За словами постраждалого, вдень, 27 липня, він з матір'ю працював на своєму городі в Мар'їнці (місто, підконтрольне уряду України і розташоване неподалік лінії зіткнення на Донбасі). Його будинок і сад розташований за сто метрів від лінії зіткнення. Чоловік спочатку почув постріл і звук кулі, що пролетіла повз нього. Він одразу спробував сховатися, а потім стався вибух.

Медики Збройних сил України, які дислокувалися неподалік, доправили пораненого в лікарню міста. Там йому надали першу медичну допомогу, а потім "каретою" швидкої допомоги забрали в Курахове, для подальшого лікування. Медики розповіли, що чоловіка ранило шрапнеллю в ліву руку.

Новини за темою: Кравчук назвав перші кроки на переговорах щодо Донбасу

Нагадаємо, СММ ОБСЄ також повідомляла, що на Донбасі за чотири дні дії всеосяжного режиму припинення вогню, з 27 по 30 липня, було зафіксовано 123 порушення.Loading...