На Донбасі НЗФ здійснили прицільний обстріл поблизу Шумів, де мали зустрітися СЦКК та ОБСЄ

Незаконні збройні формування на Донбасі REUTERS

Українські розвідники завчасно спрогнозували дії незаконних збройних формувань

Сьогодні, 10 вересня, незаконні збройні формування відкрили вогонь зі стрілецької зброї по українських позиціях поблизу населеного пункту Шуми на Донбасі. Про це повідомляє пресслужба Операції об'єднаних сил.
 
Згідно з повідомленням, о 14:15 відбувся прицільний обстріл, він був спрямованим на ділянку, де мала пройти зустріч представників СЦКК та ОБСЄ.
 
"Такі дії противника засвідчують, що ворог свідомо та цілеспрямовано йде не тільки на порушення домовленостей, а й відкрито провокує українську сторону. Натомість Україна вкотре демонструє своє щире прагнення до встановлення миру, але ворог навмисно зриває будь-які спроби.
 
Завдяки оперативності українських розвідників, дії збройних формувань були спрогнозовані завчасно, тому швидко вдалося убезпечити не тільки військовослужбовців Об'єднаних сил, а й представників СЦКК та ОБСЄ", - зазначили в штабі ООС.
 
 
Нагадаємо, Тристороння контактна група щодо Донбасу прийняла рішення проінспектувати українські позиції поблизу Шумів Донецької області. Це відбулося після заяв ватажка так званої "ДНР" Дениса Пушиліна про появу нових траншей, виритих українською стороною.

Проте, сьогодні, 10 вересня, глава української делегації у ТКГ Леонід Кравчук заявив, що інспекцію українських позицій поблизу Шумів на Донбасі перенесено, адже представники НЗФ висунули нові вимоги, про які не йшлося на переговорах напередодні.

Loading...