Новини » Події Читать эту новость на русском

На Азовському морі пройшли навчання українських морпіхів. Фото

Тактико-спеціальні навчання морської піхоти України Міноборони України

Зокрема, морпіхи вчилися відбивати морський десант та обороняти важливі об’єкти в прибережній зоні

29 травня на узбережжі Азовського моря пройшли тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою з особовим складом підрозділів бригад морської піхоти у взаємодії з іншими родами військ. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

"На узбережжі Азовського моря пройшли тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою з особовим складом підрозділів бригад морської піхоти у взаємодії з авіацією Сухопутних військ ЗС України, підрозділами десантно-штурмових військ ЗС України, морською авіацією ВМС ЗС України та Державною прикордонною службою України", - сказано у повідомленні.

Новини за темою: Українська авіація вперше супроводжувала американські бомбардувальники над Чорним морем

Учасники навчань відпрацьовували питання відбиття морського десанту противника, звільнення та взяття під контроль важливих об’єктів інфраструктури у виключній морській економічній зоні України.

Нагадаємо, у квітні у західних регіонах України в рамках перевірки готовності до виконання завдань за призначенням визначених військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України пройшли планові тактичні навчання. 

Loading...