Розглядалися кілька варіантів вирішення ситуації, - Зеленський про події в Луцьку

Володимир Зеленський Офіс президента

Голова держави вважає, що правильно вчинив, наважившись на виконання вимоги чоловіка

Президент України Володимир Зеленський розповів, що влада розглядала декілька варіантів вирішення ситуації із терористом, який взяв у заручники пасажирів автобуса в Луцьку. Про це повідомляє Офіс президента

За словами Зеленського, задля контролю доводилося робити перерви під час зустрічі з Президентом Швейцарії, яка перебуває з державним візитом в Україні. Однак влада намагалася уникнути штурму, щоб не наражати на небезпеку життя людей.

При цьому, на його думку, запис відео на вимогу зловмисника - був очевидним кроком, який дозволив не ризикувати життям навіть однієї людини.

"Я з такими принципами живу, жив, буду жити – стати Президентом і залишитися людиною. Ми маємо результат – усі живі. Ми не боремося за рейтинги – ми боремося за життя. І для мене це найголовніша цінність", – зазначив президент.

Новини за темою: Зробив все правильно: Геращенко прокоментував виконання Зеленським вимоги луцького терориста

Як повідомлялося, загалом глава держави спілкувався з терористом 7-10 хвилин перед тим, як той відпустив заручників.

Новини за темою: Зеленський розкрив подробиці переговорів з луцьким терористом

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли звучали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками, і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Loading...