МВС провело слідчий експеримент, який доводить невинуватість Марківа, - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

МВС України

Після завершення карантину в Італії відбудеться апеляційний суд у справі Марківа, де "в України є досить непогані шанси"

Міністерство внутрішніх справ провело слідчий експеримент, який доводить, що Віталій Марків не причетний до вбивства.

Про це заявив глава МВС Арсен Аваков під час виступу в Раді, який транслював телеканал ZIK.

"Декілька тижнів тому був слідчий експеримент, який 100% доводить, що пан Марків не міг бути причетним навіть фізично, навіть на відстані до цього вбивства. Тому ми вважаємо, що Марків має бути вільним. Дуже хочу, щоб це сталось у найближчі місяці", - сказав він.

Аваков додав, що після завершення карантину в Італії відбудеться апеляційний суд у справі Марківа.

"Зараз ми очікуємо кінця карантину в Італії, буде оголошення засідання апеляційного суду, де впевнені, що в нас вкрай добрі позиції, і продовжимо дипломатичні зусилля на рівні між урядами. Окрім того, ми минулого року поновили розслідування щодо обставин вбивства пана Рокеллі", - зазначив він.

За його словами, питання про звільнення Марківа влада винесла на найвищий державний рівень.

"Звільнення Віталія Марківа, який у 2013 році прибув в Україну з Італії сражатися за Україну, - це важлива справа. Ми впевнені, що звинувачення в причетності до вбивства італійського журналіста повністю сфальсифіковані та є спецоперацією спецслужб РФ, яка реалізовується на території Італії", - пояснив Аваков.

Новини за темою: Зґвалтування у Кагарлику: Аваков виступив з доповіддю перед депутатами в Раді

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України ухвалила заяву до президента Італії щодо кримінального переслідування старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа.

Новини за темою: Аваков: МВС та Нацполіція не приховують факти порушень прав людини правоохоронцями

Як повідомлялося, уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що під час зустрічі зі старшим сержантом Нацгвардії Віталієм Марківим вона дізналася про те, що його судове засідання проходило в "антиукраїнській атмосфері".

Loading...