Можливо, це спроба повернутися у політику: Лесик про підпал автомобіля ексглави офісу ОП Богдана

Телеканал ZIK

Ймовірно, підпал автомобіля колишнього глави Офісу президента Андрія Богдана організував сам Богдан, щоб повернутися у політику.  

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" в м. Харків Андрій Лесик.

"Можливо, це спроба повернутися у політику, цей самопідпал. Але це лише моє припущення. Фактів у мене немає", – сказав Андрій Лесик.

Новини за темою: Богдан показав, як палять його "Теслу", та припустив, хто може стояти за злочином

Водночас він зауважив, що розкол між Богданом і Зеленським, ймовірно, стався через розбіжність ідеологічних поглядів.

Окрім цього він додав, що поведінка Богдана часто була неадекватною та зовсім не відповідала його посаді.

"Знаходячись біля президента, він у деяких речах його просто дискредитував. І від любові до ненависті – один крок. Тому Зеленський зрозумів, що він піддався впливу. Мабуть, спочатку це у нього виходило, а потім вийшло абстрагуватися, щоб не робити ті речі, які нашіптував йому Богдан. Але, як би там не було, коли біля Зеленського була поруч ця людина, "зашкварів" у "слуг народу" та якихось нейтральних рішень було більше, ніж те, що зараз ми бачимо. А зараз – повна анархія і бажання відібрати телеканал "112 Україна", – зазначив Андрій Лесик.

Новини за темою: Мені подобається ця ідея: Богдан прокоментував можливу участь у виборах мера Києва

Як повідомлялося, в ніч на 11 серпня у Києві горіла автівка "Тесла". Низка ЗМІ з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах писала, що авто належить ексглаві ОП Андрію Богдану. Втім, ні він, ні поліція досі цю інформацію не коментували.

 

Loading...