Мосійчук про захоплення заручників у Києві: Державні інституції втратили контроль над ситуацією в країні

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

Хаос і анархія підкріплюються непрофесійними та не прорахованими рішеннями влади

Останні події в Україні із захопленнями заручників свідчать про втрату державними інституціями керованості над ситуацією в країні.

Про це під час включення в ефірі програми "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив колишній народний депутат Ігор Мосійчук.

 

Коментуючи вчорашнє захоплення заручників у столичному бізнес-центрі, Ігор Мосійчук зауважив, що відсутність зброї у зловмисника, який погрожував підірвати відділення банку, швидше за все, не дозволить пом’якшити йому покарання. Ймовірно, він отримає термін за статтею "Тероризм". Разом з тим політик зауважив, що почастішання таких випадків в Україні свідчить про наступне:    

"Я вважаю, що в даному випадку можемо говорити про втрату державою, державними інституціями керованості в країні. Хаос і анархія, яка сіється скрізь, вона підкріплюється непрофесійними, незрозумілими, не стратегічно  прорахованими рішеннями влади", – заявив Ігор Мосійчук.

Новини за темою: У МВС повідомили, чи є спільниками "луцький" та "київський" терористи

Політик продовжив, що побиття жінки у потязі, низка терористичних актів в містах України – це наслідок безвідповідальності і недержавного підходу керівництва держави до виконання своїх обов’язків.

"От радники міністра внутрішніх справ пишуть, що вони готові забезпечити охорону громадян в "Укрзалізниці". Але "Укрзалізниця" має забезпечити фінансування цієї охорони. Але вони цього не роблять. У них наглядові ради мільйонні. Так може, їх варто ліквідувати?!" – акцентував Мосійчук.  

Новини за темою: Співробітники СБУ вдавали з себе працівників ЗМІ: Кореспондент ZIKу розповів ексклюзивні подробиці затримання "київського терориста"

Як повідомляли, 3 серпня у центрі Києва чоловік захопив заручницю та погрожував підірвати відділення банку.

Стало відомо, що зловмисник, який захопив заручницю у столичному бізнес-центрі, вимагає розпочати телетрансляцію. Зокрема, на телеканалі ZIK.

Додамо, Антон Геращенко повідомив, що чоловік є громадянином Узбекистану.

Згодом стало відомо, що громадянина Узбекистану, який захопив заручницю і погрожував підірвати вибухівку у відділенні банку у приміщенні бізнес-центру "Леонардо" у центральній частині Києва, затримали.

Також нагадаємо, що 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли звучали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками, і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Loading...