МОН: Навчальний рік у школах України завершиться дистанційно

Заняття триватимуть до 31 травня

Фото з відкритих джерел

У Міністерстві освіти і науки заявили, що через продовження загальнонаціонального карантину до 22 травня 2019/2020 навчальний рік в українських школах будуть завершувати дистанційно. Про це повідомляє пресслужба МОН. 

"Рішення уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року", – пояснила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Як зазначається, календар навчання в школах України виглядатиме так:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Щодо учнів випускних 11-х класів, то вони отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.

Нагадаємо, у 2020 році МОН скасувало державну підсумкову атестацію для учнів четвертих та дев'ятих класів

Також МОН дозволило змінювати місце складання ЗНО тим, чиї місце проживання та заклад освіти знаходяться в різних областях або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного.

Окрім цього, для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Loading...