Місцеві вибори - 2020: За добу правоохоронці відкрили 8 кримінальних проваджень

Фото з відкритих джерел

Загалом із 5 вересня Нацполіція зареєструвала 622 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом

Протягом минулої доби, 22 вересня, правоохоронні органи відкрили 8 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу. Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

Всього упродовж доби до поліції надійшло 51 заява та повідомлення, пов’язані з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано в Івано-Франківській – 18, у Кіровоградській – 12, у Дніпропетровській – 8, у Чернігівській – 3, по 2 – у Волинській, Тернопільській, Запорізькій та Полтавській, по 1 – у Сумській та Черкаській областях.

Загалом із 5 вересня Нацполіція зареєструвала 622 повідомлення, пов’язані із виборчим процесом, 73 з яких - кримінальні правопорушення: 40 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 33 – пов’язані з виборчим процесом.

Фото: Нацполіція

Новини за темою: Разумков: Внесення змін у постанову про вибори ставить під сумнів їхню легітимність

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. В рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Loading...