Новини » Події Читать эту новость на русском

Місцеві вибори-2020: За добу правоохоронці відкрили 10 кримінальних проваджень

Фото з відкритих джерел

Найбільше повідомлень щодо порушень виборчого процесу зафіксовано у Київській області

Протягом минулої доби, 29 вересня, правоохоронні органи відкрили 10 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу. Про це повідомила пресслужба МВС.

Всього упродовж доби до поліції надійшло 218 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано у Київській області – 39 , у Чернівецькій – 30, у Донецькій – 17, в Одеській – 16, у Луганській – 15, у місті Києві – 14, по 13 – у Запорізькій та Кіровоградській, по 11 – у Дніпропетровській та Херсонській, у Харківській – 8, по 5 – у Миколаївській та Рівненській, у Тернопільській – 4, по 3 – у Вінницькій, Закарпатській та Полтавській, по 2 – у Житомирській, Львівській та Чернігівській, по 1 – у Івано-Франківській області та НПУ.

Загалом із 5 вересня Нацполіція зареєструвала 1 478 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. У зв’язку з цим, правоохоронці відкрили 127 кримінальних правопорушень: 66 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 61 – пов’язані з виборчим процесом.

Також складено 167 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

МВС України

Новини за темою: Місцеві вибори 2020: ЦВК затвердила форми та колір бюлетенів

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. В рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Loading...