Мін’юст США звинуватив Коломойського у відмиванні мільярдів доларів з ПриватБанку

"Антиколомойський" закон перетворює бізнесмена з головного гравця в одного з олігархів, близького до влади znaj.ua

До суду скеровано два позови про конфіскацію нерухомості українського олігарха, придбаної за привласнені гроші

США звинуватили українського олігарха Ігоря Коломойського в розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку і використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей в Сполучених Штатах і в усьому світі. Про це пресслужба Мін'юсту США повідомила в четвер, 6 серпня.

Міністерство юстиції США вимагає конфіскувати два об'єкти комерційної нерухомості, які олігарх придбав нібито на вкрадені у ПриватБанку кошти.

"Сполучені Штати направили на розгляд суду... дві цивільні скарги про конфіскацію комерційних об'єктів нерухомості в Луїсвіллі (штат Кентуккі) і в Далласі (штат Техас), придбаних на незаконно привласнені кошти ПриватБанку в Україні", - зазначено в пресрелізі.

Йдеться про офісну будівлю PNC Plaza в Луїсвіллі та колишню штаб-квартиру компанії CompuCom у Далласі. Ринкова вартість двох об'єктів становить 70 мільйонів доларів.

Як зазначає відомство, в скаргах стверджується, що частину злочинних доходів відмивали за допомогою величезної кількості банківських рахунків підставних компаній, насамперед у кіпрському відділенні ПриватБанку, і лише потім переказали кошти в США.

Також міністерство вказує на спільників Коломойського і його партнера Геннадія Боголюбова - Мордехая Корфа та Уріеля Лабера. Разом вони в Маямі, штат Флорида, зареєстрували мережу організацій для легалізації та інвестування коштів, незаконно виведених з ПриватБанку.

Новини за темою: Майбутнє Коломойського під загрозою: В офіс компанії одіозного олігарха в США нагрянуло ФБР

Раніше у ЗМІ з'явилась інформація, що у Клівленді (США) агенти Федерального бюро розслідувань прийшли з обшуками в офіси фірми, власником якої значиться український олігарх Ігор Коломойський.

Loading...