Новини » Події Читать эту новость на русском

Міністра оборони необхідно вивести зі слідчої комісії щодо катастрофи Ан-26, бо він зацікавлена сторона, – військовий експерт

Олег Старіков Скріншот відео

Пряма вина в авіакатастрофі біля Чугуєва лежить на Міністерстві оборони, переконаний експерт

Президентові України Володимиру Зеленському необхідно вивести зі складу слідчої комісії щодо розслідування катастрофи Ан-26 міністра оборони України Андрія Тарана через те,  що він є зацікавленою стороною.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив військовий експерт Олег Старіков.

Зокрема, Олег Старіков заявив, що пряма відповідальність за авіакатастрофу Ан-26 лежить на Міністерстві оборони України.

"І Національний університет, і командування, і ті, хто планував політ, хто контролював його, підпорядковуються міністру оборони.  Так от для того, щоби журналісти і суспільство дізналися, що буде, перше – необхідно президенту Володимиру Зеленському ввести пана Уруського в склад РНБО. Тому що висновки спершу будуть слухатися на засіданні Ради національної безпеки і оборони. А пан Уруський, який не є членом РНБО, він на цьому засіданні матиме дорадчий голос. Натомість міністр оборони, який безпосередньо повинен відповідати, і, якого контролює ця державна комісія, він матиме вирішуючий голос", – розповів військовий експерт.

Новини за темою: Військовий експерт назвав дві найімовірніші версії падіння Ан-26 біля Чугуєва

Відтак, продовжив Старіков, президентові України, Верховному головнокомандуючому,  необхідно вивести зі складу слідчої комісії по розслідуванню катастрофи Ан-26 міністра оборони України через те,  що він є зацікавленою стороною.

"І після того, коли комісія все перевірить, а я одразу скажу, що причини всіх авіакатастроф є встановлені в усіх 100% випадків, інша справа – чи будуть вони оприлюднені, чи ні", – прокоментував Старіков.

Новини за темою: З’явилося відео останніх секунд польоту і падіння Ан-26 під Харковом

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов із шокового стану. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-26 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.

 

 

 

 

Loading...