Новини » Події Читать эту новость на русском

Мер Чернівців просить Зеленського ввести надзвичайний стан в областях, де зафіксовано коронавірус

Олексій Каспрук. Фото: versii.cv.ua

Якщо буде збільшуватися кількість хворих, жодна міська чи обласна влада з цим не впорається

Я сьогодні особисто написав листа президенту, маючи можливість публічно звертаюся, про необхідність запровадження режиму надзвичайного стану хоча б в тих областях, де вже зареєстровані випадки зараження коронавірусом.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив міський голова Чернівців Олексій Каспрук. 

Мер Чернівців заявив, що міська та обласна влада сьогодні посилили обмежувальні заходи в Чернівецькій області через коронавірусну інфекцію.

"І я особисто, у нас вже було таке звернення, наскільки я пам'ятаю, обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій до Кабінету міністрів, щоб вони клопотали перед президентом про введення надзвичайного стану. Я сьогодні особисто написав листа президенту, маючи можливість публічно звертаюся, про необхідність запровадження режиму надзвичайного стану хоча б в тих областях, де вже зареєстровані випадки зараження коронавірусом", – сказав міський голова Чернівців.

Новини за темою: В Чернівцях зафіксовано 5 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За його словами, це максимально необхідно для того, щоб мобілізувати всі ресурси.

"Одних якихось там закликів, які може робити міська влада, чи намагання вплинути якимись штрафами, не вистачить. Сьогодні ми стикнулися з тим, що не вистачає просто елементарно масок для людей. Тільки держава має взяти під контроль постачання вже стратегічних на сьогоднішній день продуктів, матеріалів та обладнання. Бо жодна міська влада чи обласна навіть влада з цим не впорається, якщо буде збільшуватися кількість тих, хто захворів", – наголосив мер Чернівців.

Новини за темою: Смерть від коронавірусу у Чернівцях: Правоохоронці розпочали розслідування щодо халатності лікарів

Нагадаємо, станом на ранок 20 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, три з них - летальні.

Як відомо, з 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

Loading...