Новини » Події Читать эту новость на русском

Мер Броварів озвучив причину перестрілки в місті

Ігор Сапожко Фото: КиевВласть

Він стверджує, що міська влада зверталася до керівника області зі зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту, однак вони були проігноровані

Причиною перестрілки в Броварах є те, що обласна адміністрація створила та затвердила маршрут, який дублює той, що вже існує, а це могло створити конфлікт між перевізниками.

Про це заявив мер Броварів Ігор Сапожко на сторінці у Facebook.

За його словами, нещодавно за рішенням конкурсної комісії облдержадміністрації у Бровари на існуючий маршрут зайшла нова компанія. 

Як пояснив мер, обласна адміністрація замість вирішення проблеми створила та затвердила інший маршрут, який повністю дублює вже діючий.

"Тому, вважаю, що через відсутність діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією, ситуація загострювалася кожного дня", - додав він.

Також Ігор Сапожко зауважив, що всі міжміські маршрути затверджує Київська обласна державна адміністрація, і що міська влада неодноразово зверталася до керівника області та начальника управління інфраструктури КОДА з офіційними листами та зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмашу до метро Лісова через Окружну дорогу, але всі звернення були проігноровані.

"Це стосується саме міжміських маршрутів", - зазначив він.

За інформацією мера, двох людей з вогнепальними пораненнями доставили в Броварську лікарню.

Новини за темою: У Дніпрі на зупинці біля школи сталася перестрілка: Травмовано трьох людей

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, у Броварах, Київська область, відбулась стрілянина, внаслідок якої було затримано 10 осіб. За попередньою версією, відбувся конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками.

Згодом стало відомо, що кількість затриманих зросла до 20 осіб.

Новини за темою: Під Києвом сталася масова стрілянина: Затримано 10 осіб

Зі свого боку очільник МВС Арсен Аваков заявив, що перестрілка в Броварах є відлунням корупції визначення квот перевізників у місті.

Loading...