Мені солідно "влетіло", - священник ПЦУ, який підбурював людей до протестів у Нових Санжарах

Священик ПЦУ Дмитро Педина Фото з відкритих джерел

Він впевнений, що серед учасників сутичок були "чужі люди"

Священник ПЦУ, якого звинувачують у підбурюванні до масових протестів у Нових Санжарах, розповів, що "йому влетіло" від Київської Митрополії через його дії.

Про це він сказав в інтерв'ю Telegram-каналу PavlovskyNews.

"Після цих подій дзвонили з Київської Митрополії. Мені солідно влетіло за те, що вліз куди не треба. Ще й назвав евакуйованих - депортованими. Тут, не сперечаюся, я допустив величезну помилку", - визнав священник Дмитро Педина.

Новини за темою: Голова Тернопільської ОДА пішов у відставку на тлі протестів через евакуацію з Китаю

Однак, він стверджує, що від своїх переконань відмовлятися не буде і до сих пір вважає, що його і місцевих жителів "обдурили".

"Головна проблема в тому, що нас всіх обдурили. Напередодні глава сільради при мені дзвонив до Полтавської ОДА. Там запевнили, що поселення в санаторій - неправда", - говорить він.

Також, за словами Дмитра, серед учасників протестів він помітив "чужих" і, за його інформацією, їх спеціально привозили для провокацій.

"Ще вдень бачив в натовпі незнайомих осіб. Їх було набагато більше, ніж місцевих. Тепер "по секрету" мені кажуть, що привозили людей для провокацій", - зазначає він.

Наразі священник оголосив збір коштів на підтримку медцентру, де розмістили евакуйованих з Китаю українців.

Новини за темою: Переселенці з Донецька привезли продукти для евакуйованих українців у Нових Санжарах

Нагадаємо, раніше стало відомо, що одним з лідерів протестів в Нових Санжарах проти розміщення на карантин евакуйованих з Китаю українців є священник Православної церкви України Дмитро Педина.

Сьогодні, 22 лютого, секретар РНБО Олексій Данілов за дорученням президента України Володимира Зеленського вилетів у селище Нові Санжари.

Під час брифінгу він частково підтвердив тезу священника ПЦУ про те, що на сутичках у Нових Санжарах були присутні "професійні підбурювачі".

Тим часом Октябрський районний суд Полтави обрав запобіжний захід одному з учасників протестів у Нових Санжарах.

Loading...