Новини » Події Читать эту новость на русском

Масове вбивство у Житомирській області: Чоловік, який врятував єдиного свідка, розповів про події кривавої ночі

Місце події у Житомирській області Facebook-сторінка Антона Геращенка

Чоловік зізнався, що було страшно

Чоловік, який відчинив двері і допоміг Вадиму Федюніну – єдиному, хто вижив під час кривавого інциденту у Житомирській області, ексклюзивно розповів кореспонденту телеканалу ZIK про події тієї ночі, коли сталася стрілянина і загинули семеро осіб.

"Я ще не відкривав йому двері, як людина вже кричала: "Викличте поліцію і швидку, бо там відбулася стрілянина, є поранені і вбиті". Ви розумієте, людина стоїть боса і у військовій утепленій білизні. Без десяти перша ночі я викликав швидку, поліцію, і координація була через мій телефон. Я не можу сказати, що не страшно було. Страшно було. Не знали ситуації, яка склалася. Я не хотів би, щоб загинули ті хлопці, я не хотів би, щоб Захаренко сів отак, пожиттєво чи хоч навіть на рік. Якби була моя можливість і моя воля повернути усе все... Чим його дістали, як дістали? Але повірте мені, у будь-якому випадку за слова не вбивають!" – розповів чоловік.

Новини за темою: Трагедія на Житомирщині: Орендарю ставка оголосили підозру в умисному вбивстві

Він продовжив свою розповідь: "Коли людина переді мною закриває двері, не знаючи моїх замків, і намагається під диван заховатися, що ж можна про людину подумати?... Коли я зустрівся з цією людиною через деякий час, людина хотіла стати на коліна і сказала – спасибі, що врятував мені життя".

Нагадаємо, вночі 22 травня у Попільнянському районі Житомирської області п'яний орендар ставка розстріляв сімох людей, які там відпочивали.

Згодом за цим фактом події Нацполіція розпочала кримінальне провадження згідно ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох і більше осіб).

Відомо, що семеро осіб, яких розстріляли у Житомирській області, були добровольцями АТО.

Наразі у справі про масове вбивство у Житомирській області призначено близько 200 експертиз.

Як повідомляли, єдиний чоловік, що вижив, Вадим Федюнін розповів деталі трагедії.