live

Мамка: Правоохоронці не проводять якісного розслідування щодо зловживань у ФФУ

112.ua

Засідання ТСК закрите тільки через дані, які становлять комерційну таємницю

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя" Григорій Мамка заявив, що правоохоронці не проводять якісного дослідження щодо фактів зловживань у ФФУ, а по деяких кримінальних справах не було проведено жодного розслідування.

Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Народний депутат зазначив:  правоохоронні органи не займалися дослідженням всіх фактів належним чином. Він додав, що засідання ТСК закрите тільки через дані, які становлять комерційну таємницю.

"Правоохоронці не проводять якісного дослідження фактів і по деяких кримінальних справах не було проведено жодного розслідування. Тому комісія буде виконувати свою роботу до тих пір, поки розслідування не буде проведено належним чином. Засідання закрите через те, що деякі дані представляють комерційну таємницю, але, думаю, що подальші слухання будуть відкритими", - сказав Мамка.

Разом з тим він повідомив, що деякі правоохоронні органи активізували свою роботу і припустив, що результати слухань стануть відомі приблизно через півтора місяці.

"Розслідування не проводилося належним чином і, наприклад, коли члени ТСК порахували терміни закінчення розслідування, то з'ясувалося, що вони закінчилися ще в минулому році. Це поганий приклад роботи правоохоронців, але деякі активізували свою роботу. Думаю, що результати стануть відомі через місяць-півтора", - сказав Григорій Мамка.

Як повідомлялось раніше, журналісти передачі "STOP Корупції" розкрили корупційні схеми президента Федерації футболу України (ФФУ) Андрія Павелка.

Раніше  Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливого незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації главою Федерації футболу України, депутатом Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенко" Андрієм Павелком.Loading...
Loading...
Loading...