Луцький терорист у суді: Дії не були спонтанними, спільників не мав

"Луцький терорист" Максим Кривош Скріншот відео

Максим Кривош відмовився вставати перед суддею

О 15 годині розпочалося засідання Луцького міськрайонного суду з обрання запобіжного заходу Максиму Кривошу, який захопив заручників у Луцьку.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Перед засіданням суду журналісти поставили кілька запитань Максиму Кривошу, і той відповів на них. Так, представники ЗМІ поцікавилися, чи мав луцький терорист спільників. Той запевнив, що жодних спільників у нього не було і він діяв самостійно. Він зазначив, що його дії із захоплення автобуса із пасажирами не були спонтанними і що він не шкодує про скоєне.  Він пояснив, що захопив автобус, бо це "дієвий метод".

Новини за темою: СБУ вимагає обрати для луцького терориста запобіжний захід у вигляд двох місяців арешту

"Тому що основний терорист – це держава, тобто держава, тобто система. Це основний терорист, і вона розуміє тільки силу", – заявив підозрюваний та додав, що готовий був померти того дня, коли вчинив теракт.

Новини за темою: Який максимальний термін за ґратами може загрожувати луцькому терористу? – думка юриста

Він пояснив, що розуміє під визначенням "день антисистеми": "День антисистеми – це коли ти взагалі нічого не боїшся, віриш у себе і стараєшся себе полюбити, а не віриш всім тим, хто представляє систему".

Максим Кривош відмовився вставати перед суддею. Згодом, відповідаючи на запитання судді, чоловік розповів, що народився у Росії, за національністю – українець, зараз не має визначеного місця проживання та роботи.

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли лунали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Loading...