Луцький терорист телефонував на гарячу лінію телеканалу ZIK: Редакція оприлюднила ексклюзивний запис

Максим Кривош Фото з відкритих джерел

Журналісти телеканалу ZIK тричі спілкувалися з луцьким терористом Максимом Кривошем

21 липня о 10-й ранку на гарячу лінію телеканалу ZIK зателефонував Максим Кривош, який захопив автобус із пасажирами у Луцьку. Пізніше журналісти перетелефонували чоловікові.

Відповідаючи на питання журналістки щодо вимог, чоловік зазначив, що не буде їх озвучувати, бо вони написані. Натомість заявив, що йому потрібні "слова правди", тоді він відпустить людей. 

Також Максим Кривош у розмові з журналістами сказав, що "порозганяв ментів стрільбою", які оточили автобус й зазначив, що він побоюється, що правоохоронці розпочнуть штурм, а потім "спишуть все на нього".

По обіді журналісти ZIK набрали Кривоша вже вдруге. Запропонували йому допомогу та намагалися налагодити зв’язок. Та чоловік вкотре наголосив, що звільнення заручників відбудеться тільки після виконання його вимог. Також Максим Кривош додав, що не боїться загинути сам, але зазначив, що з ним там перебуває "багато людей".

Третій дзвінок був випадковим. Журналісти ZIK намагалися додзвонитися родичу заручника, однак слухавку взяв сам Максим Кривош. Він зазначив, що ситуація "хренова", тому що люди сидять в автобусі вже 7 годин і вкотре нагадав про свої вимоги. Терорист звернувся до журналістки, щоб та зробила так, аби президент Зеленський і всі інші, кого він перелічив, виконали його побажання для збереження життів людей. Зокрема, Кривош додав, що якщо почне Зеленський, то "з нього корона не впаде".   

Новини за темою: Що не так з терактом у Луцьку?

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли звучали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Максим Кривош, який захопив автобус із заручниками, мав спільників. Кількох із них уже затримали.

 

 Loading...