Луцькому терористу Кривошу обрали запобіжний захід

Максима Кривоша триматимуть під вартою без права внесення застави

"Луцький терорист" Максим Кривош Скріншот відео

Максиму Кривошу, який 21 липня захопив автобус із заручниками в Луцьку, обрали запобіжний захід. Про це йшлося на засіданні суду. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Суд оголосив про тримання Кривоша під вартою упродовж 60 днів без можливості внесення застави. Запобіжний захід діятиме до 18.09.2020 включно.

Адвокат підсудного заявив, що апеляції не буде, він це гарантує. "Клієнт не хоче подавати апеляції, я не можу йти проти його волі. Він не думає, що буде можливість максимального покарання", – сказав захисник Кривоша.

Нагадаємо, Максим Кривош на суді заявив, що його дії із захоплення автобуса із пасажирами не були спонтанними і він не шкодує про скоєне. За його словами, він захопив автобус, бо це "дієвий метод".

Раніше повідомлялося, що 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли лунали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Новини за темою: Інтерв'ю із заручником з автобуса в Луцьку: Подробиці захоплення й всього, що відбувалось усередині

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Loading...