Люди в чорному влаштували штовханину на дільниці в Коцюбинському, - поліція
На місце прибули правоохоронці та затримали п’ять зловмисників
У селищі Коцюбинське Київської області група осіб в чорному намагалась блокувати роботу членів виборчої комісії, внаслідок чого виникла штовханина. Про це повідомила пресслужба Нацполіції.
"У селищі Коцюбинське невідомі особи у чорному одязі та в темних окулярах увірвалися до виборчої дільниці під час перерахунку голосів результатів виборів до органів місцевого самоврядування", - йдеться в повідомленні.
На місце прибули правоохоронці та затримали п’ять зловмисників.
Там вони дізнались, що один із затриманих - представник політичної партії. Він пояснив правоохоронцям, що таким чином мав намір бути присутнім під час перерахунку голосів, а його спільники - це приватні охоронці.
За цим фактом, слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) ККУ.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львові та Ужгороді поліція відкрила кримінальні провадження за фактами порушення виборчого законодавства. Порушення стосувалися заповнення протоколу та видачі бюлетеня без документів.