Літак Ан-26 спробують зібрати у початковий стан, – урядова комісія

Відповідні роботи почнуть після завершення процедури з тілами загиблих

Уламки літака АН-26 на Харківщині ДСНС

Уламки літака АН-26, який розбився біля Чугуєва Харківської області, доставлять на спеціальний майданчик і спробують зібрати в початковий стан. Про це повідомив голова урядової комісії з розслідування причин катастрофи, віцепрем'єр-міністр України Олег Уруський в ефірі одного з телеканалів.

За словами Уруського, уламки літака можна буде транспортувати тільки після завершення процедури з тілами загиблих. "У нас в плані в першу чергу отримати бортовий самописець, щоб на підставі цього самописця зробити аналіз останніх хвилин життя цього транспорту. Після цього літак буде доставлений на спеціальний майданчик, де буде проведена фахівцями максимальне розбирання його в початковий стан", – сказав урядовець.

Водночас на засіданні уряду Уруський заявив, що доступ до самописців також неможливий до завершення робіт із тілами. "Чорні ящики лежать у хвостовій частині літака, до них поки що доступу немає, поки не завершені роботи з тілами загиблих", – висловився віцепрем’єр.

Нагадаємо, в п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. 

Вранці у суботу в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака АН-26 у Харківській області. Сьогодні, 26 вересня, стало відомо, що рятувальники знайшли тіла всіх загиблих у катастрофі: загалом загинуло 26 людей.

Новини за темою: З’явилося відео останніх секунд польоту і падіння Ан-26 під Харковом

Згодом з'явилася інформація, що курсант-третьокурсник, який вижив у катастрофі військового літака АН-26 у Харківській області, уже вийшов із шокового стану, незабаром його можуть виписати із госпіталю.

Loading...