Новини » Події Читать эту новость на русском

Кива: Тридцять нападників на "Патріотів - За життя" досі на волі, а голову банди - Білецького - так і не притягнули до відповідальності

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Відсутність реакції влади буде породжувати нові злочини проти українців

Внаслідок нападу на автобус "Патріотів – За життя" було заарештовано 15 людей, але 30 людей досі знаходяться в розшуку, а голова їхньої банди – Андрій Білецький – досі не притягнутий до кримінальної відповідальності за свої дії.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива.

Народний депутат зауважив, що хоче залишатися в рамках закону, тому буде добиватися справедливого розслідування нападу на автобус "Патріотів – За життя", адже досі не затримано усіх учасників цього ганебного нападу. А непокарання за злочини, за словами Киви, буде породжувати нові, ба більше – може призвести до людських жертв.     

"На сьогоднішній день злочинці, якими керує терорист Білецький, які, ви знаєте, за 6 років перетворилися на цинічних вбивць, катів неугодних владі і тих, хто не потрапляє під розряд того, хто може, на їхню думку, існувати в Україні, а хто ні. Бо що ми бачили? Останнім часом розгул ось цих псевдонаціоналістичних банд дійшов до свого апогею. Адже в кінцевому результаті від їхніх дій загинули люди. Згадайте кидання гранат, згадайте про акти насилля над жінками, чоловіками, яких цинічно били, і це все публічно транслювалося через їхні ж телеграм-канали, які доступні підліткам. Тобто відбувалася популяризація насилля", – наголосив Ілля Кива.

Оскільки влада цього не помічала, продовжив нардеп, ці псевдопатріоти два місяці тому перейшли межу – вчинили збройний напад на людей з метою вбивства. Як наслідок, додав Ілля Кива, хлопці, які постраждали внаслідок цього  нападу, досі перебувають у лікарні і досі намагаються вирішити питання зі здоров'ям.

Новини за темою: Рабінович: Ведеться робота, щоб відпустити тих, хто розстріляв автобус "Патріотів – За життя". Це лакмусовий папірець ситуації в країні

"Здоров'ям, яке забрали ці маргінали. Але це ще не кінець історії. Бо вже потім був побитий до смерті член партії "Опозиційна платформа – За життя". Після отриманих травм він помер. І це якраз наслідок бездіяльності правоохоронної структури. Адже внаслідок нападу на автобус було заарештовано 15 людей. Але 30 людей досі знаходяться в розшуку, а голова їхньої банди – Білецький – досі не притягнутий до кримінальної відповідальності за свої дії – за створення озброєного бандформування, за віддання наказу про вбивство. Все це влада залишає без реакції", – акцентував народний депутат Ілля Кива, додавши, що "Опозиційна платформа – За життя" всією фракцією неодноразово зверталася до президента з вимогою навести порядок в країні.

Нагадаємо, 8 жовтня помер кандидат у депутати до Вишківської ОТГ від "Опозиційної платформи – За життя" Павло Седляр, якого за кілька днів до того жорстоко побили.

Раніше у місті Курахове Донецької області було скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс "Опозиційної платформи – За життя" і приймальню народного депутата Володимира Мороза.

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представники "Національного корпусу" й "Азова" скоїли збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації "Патріоти – За життя". Автобус заблокували і по ньому відкрили вогонь із автоматичної зброї.