Кива приїхав до ГПУ: Вимагаю від Венедіктової пояснення, чому немає підозри Порошенкові

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Сьогодні Венедіктова – Генеральний прокурор України, але підозра Порошенкові так і не підписана

Я прийшов до Ірини Венедіктової для того, щоби з'ясувати, по якій причині вона, перебуваючи уже два тижні на займаній посаді, не виписує і не підписує підозри злочинцю Порошенкові.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Я прийшов до Ірини Венедіктової для того, щоби з'ясувати, по якій причині вона, перебуваючи уже два тижні на займаній посаді, не виписує і не підписує підозри злочинцю Порошенкові. Ту підозру, про яку вона неодноразово усім заявляла, коли була керівником ДБР, і звинувачувала Рябошапку у бездіяльності та саботажі", – заявив Ілля Кива і нагадав, що Венедіктова говорила всій країні, що документи щодо Порошенка були давно зібрані, а єдина перешкода – позиція колишнього Генерального прокурора Рябошапки.

Нардеп дивується, що сьогодні Венедіктова Генеральний прокурор України, але підозра Порошенкові так і не підписана.

"Я хотів як народний депутат поставити питання Венедіктовій, чому вона сьогодні саботує підписання злочинцю підозри? Але що відбулося? Помста влади по відношенню до нашої партії, до нашої позиції, до нашої опозиції. Влада – це злочинці, і очолюють сьогодні її люди, у яких немає розуміння ні закону, ні моралі, ні порядності, ні відносин до своєї країни і до своєї Батьківщини", – сказав Ілля Кива.   

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальну справу про можливе підбурювання з боку п'ятого президента України Петра Порошенка до розтрати коштів офшорної компанії Wonderbliss Ltd шляхом спецконфіскації 1,5 млрд доларів, заарештованих на рахунках експрезидента Віктора Януковича.

Зазначається, що кримінальне провадження було розпочато за рішенням суду, до якого звернулася офшорна компанія з Кіпру, яка постраждала від вказаної спецконфіскацїі.