Кива: Глава ДФС намагається тиснути на мене через своїх кураторів з СБУ

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Глава ДФС Олексій Любченко за допомогою співробітників СБУ намагається тиснути на парламентаря, який заявив про його участь в корупційних схемах по розкраданню держбюджету. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Я звернувся до правоохоронних органів із заявою про скоєння злочину главою ДФС - його участь в роботі майданчиків по конвертації грошей і виведення їх з бюджету. А Любченко в свою чергу вдався до допомоги своїх кураторів з СБУ, просив, щоб ті припинили моє право народного депутата викривати їхні злочини. СБУ звернулася до Офісу генпрокурора з вимогою зупинити нібито мій тиск. Тобто, коли я виявляю злочинця, звертаюся з депутатським запитом і заявою в правоохоронну систему, - вони сприймають це як тиск на їх злочинну діяльність", - сказав він.

Ілля Кива нагадав, що на початку червня подав депутатські запити і заяви в Офіс Генпрокурора і Нацполіцію, і по них вже розпочато кримінальне провадження.

"Я чітко вказав усі факти злочинної діяльності - вони виводили кошти з бюджету на свої підконтрольні структури, які в подальшому налом відправляли на офшорні рахунки. Ці люди завдали збитків державі на мільярди гривень. Справа вже розпочата, інформація внесена до ЄРДР і пішли перші допити як свідків, так і підозрюваних. Я чекаю виписування підозр головним фігурантам і повне припинення їх злочинної діяльності", - підкреслив він.

Звертаючись до глави ДФС, Ілля Кива сказав: "Ми обов'язково доведемо твої злочини, посадимо тебе на лаву підсудних і повернемо все вкрадене народу України! І твої куратори - співробітники СБУ середньої ланки, мене не зупинять, мою позицію не змінять і не змусять мене боятися. Я стою на букві закону і буду добиватися справедливості і покарання злочинців", - підсумував нардеп.